Warning: mysqli_fetch_object() expects parameter 1 to be mysqli_result, null given in /var/www/clients/client1/web53/web/core/modules/Packages/functions/Packages.php on line 8
UPDATE `Vouchers` SET `disabled` = '1' WHERE quantity = 0UPDATE `Vouchers` SET `disabled` = '1' WHERE time_to_end < 1713987879 OR time_to_end = 1713987879UPDATE `Products` SET `disabled` = '1' WHERE quantity = 0 ČESKÝ-TRH.cz | Inzeruj a prodávej na českém trhu - Velkoobchod maloobchod

Warning: mysqli_fetch_object() expects parameter 1 to be mysqli_result, null given in /var/www/clients/client1/web53/web/core/templates/default/index.php on line 12
top button

O nás

EUROPE-B2C.com

Vítejte na obchodním portále společnosti ROYAL EBANK Nadační fond. Náš team profesionálů působící po celém světe je Vám zcela k dispozici. Oblasti marketingu a propagace podnikatelů na internetu se věnujeme více jak 10 let a s ohledem na pestrou škálu našich služeb patříme mezi špičky v oboru.

Propagace a prodej

Budování povědomí o Vaší značce je jeden z nejdůležitějších aspektů Vašeho podnikání. Čím více kvalitních a aktuálních informací o svém businessu uvedete, tím širší škálu potencionálních zákazníků oslovíte. Je tedy důležité neustále informovat o Vaší aktuální nabídce zboží a služeb a právě proto jsou tu naše moderní online obchodní portály.

Unikátní obchodní portál a katalog cesky-trh.cz vám přináší mnoho nástrojů, pomocí kterých můžete nastartovat svůj byznys.

Je jedno, jestli sháníte spolehlivější dodavatele, brigádníky na výpomoc, přicházíte na trh s novým skvělým produktem, nebo potřebujete podpořit promo akci vaší značky. Se vším vám pomůže váš obchodní profil na portálu cesky-trh.cz.

Protože možností, jak dát svému podnikání nový impuls, je s naším portálem opravdu nepřeberně, připravili jsme pro vás jejich shrnutí a připojujeme i konkrétní zkušenosti našich uživatelů.

 

Co si o nás říkají uživatelé obchodních platforem B2C

Katalog firem

Propagace a prodej

Před rokem jsem strávila dva týdny hledáním firmy, která by do mého e-shopu dodala kvalitně vytištěná trička s potiskem. Nakonec jsem sehnala firmu, která mi zboží dodávala se zpožděním a já mohla začít hledat znovu.

Od chvíle, kdy mám profil na czech-b2c.com je hledání nových dodavatelů brnkačka. A když by náhodou můj stávající dodavatel selhal, tak už teď vím, že existují další dva v mém okolí.

Jitka Malá
provozovatelka e-shopu

 

 

Propagace a prodej z Vašeho eshopu

Poptávky

Rozhodli jsme se pro naše stálé zákazníky uspořádat akci spojenou se zajímavým rautem. Kde ale sehnat někoho, kdo rozumí dobrému jídlu, když my sami obchodujeme hlavně se železem? Zachránilo nás zadání poptávky přes náš profil na stránkách czech-b2c.com. Dostali jsme 8 různých nabídek a nakonec jsme z nich vybrali agenturu, která nabízela originální japonskou sushi show. Sice to nebyla nejlevnější nabídka, ale naši klienti na tuhle akci jen tak nezapomenou a o to nám šlo.

Jaroslav Tuhý 
obchodní ředitel

 

 

Katalog produktů

Propagace a prodej z Vašeho eshopu

Sháněli jsme nábytek do naší nové kanceláře, ideálně od firmy, která dodá nábytek i jeho usazení. V katalogu produktů na firmy-b2c.cz jsme si naklikali požadované kusy nábytku přímo od výrobce, který nám na naše přání nábytek i smontoval u nás v kanceláři. Akce kulový blesk je úspěšně za námi.

Václav Potměšil
provozní technik

 

 

Propagace Vašich služeb

Katalog služeb

Při zakládání firmy jsme se rozhodli, že účetnictví budeme outsourcovat, jenže v nabídkách na internetu je těžké se zorientovat. Zachránil nás až portál czech-b2c.com, kde jsme našli službu přesně podle našich potřeb a rovnou oslovili firmu, která jí nabízela. Dělají nám účetnictví už přes rok a myslím, že jsou to skvěle investované peníze.

Tomáš Steklý
majitel firmy

 

 

Katalog slevových voucherů

Propagace a prodej z Vašeho eshopu

Chtěla jsem udělat radost holkám, které pro náš obchod objíždí jako obchoďačky prodejny látek po celé republice. Peněz není úplně nazbyt, ale prošla jsem souhrn nejzajímavějších slevových voucherů na portálu czech-b2c.com a našla tam vouchery na masáže za super cenu. Holky jsou spokojené a já taky, moc díky za tenhle výběr.

Veronika Mllerová
majitelka oděvní firmy

 

 

Aktuality a názory

Články a novinky

Nedávno jsme otevírali první pobočku našeho e-shopu a díky článku, který jsme dali do portál czech-b2c.com na akci dorazili dva naši potenciální dodavatelé, kteří sídlí přímo v místě naší nové pobočky. Ty dvě minuty, které jsem věnovala zadání článku na váš portál se nám bohatě vyplatily.

Zuzana Doudová
majitelka e-shopu

 

 

Nabídky práce

Propagace nabídek práce zdarmaNajděte rychle brigádníky pro do vašeho skladu i zkušené odborníky do vašeho IT oddělení. Vše přehledně na portálu czech-b2c.com. Do naší tiskárny potřebujeme často kvalifikované brigádníky. Díky portálu czech-b2c.com je najdu rychle a jsem si jistý, že jsou to lidé, kteří svůj obor sledují.

Pavel Štika
majitel polygrafické firmy

 

 

Propagace a prodej z Vašeho eshopuInzerce ZDARMA

Prodával jsem svůj byt a dlouho se to nedařilo. Díky inzerci-b2c.cz se mi povedlo prodat byt za týden. Je to nové, jednoduché a skvěle to funguje. Doporučuji tedy služby inzerce všem.

Petr Loužil
Praha

 

 

Propagace a prodej z Vašeho eshopuMailing

Začátek podnikání není nikdy snadný. Do marketingu jsme investovali desítky tisíc a efekt mizerný. Registrace na portál a jejich marketingové služby rozjeli náš business a výkupy vraků do týdne.

Jan Berousek
ekologické-likvidace.cz

 

 

Vyzkoušejte si i Vy moderní online obchodní platformu B2C, kde naleznete všechny moderní prodejní a propagační služby na jednom místě.

Děkujeme za pozornost a jménem B2C se těšíme na naši obchodní spolupráci

Jak to funguje ?

Zajímají Vás naše služby? Vyplňte email a obdržíte návod ve formátu pdf.

czechb2c last view
Y2U3MjUyM2