Warning: mysqli_fetch_object() expects parameter 1 to be mysqli_result, null given in /var/www/clients/client1/web53/web/core/modules/Packages/functions/Packages.php on line 8
UPDATE `Vouchers` SET `disabled` = '1' WHERE quantity = 0UPDATE `Vouchers` SET `disabled` = '1' WHERE time_to_end < 1718964473 OR time_to_end = 1718964473UPDATE `Products` SET `disabled` = '1' WHERE quantity = 0 ČESKÝ-TRH.cz | Inzeruj a prodávej na českém trhu - Velkoobchod maloobchod

Warning: mysqli_fetch_object() expects parameter 1 to be mysqli_result, null given in /var/www/clients/client1/web53/web/core/templates/default/index.php on line 12
top button

Návod

Obchodní profil

1. Jak tento portál funguje
2. Služby portálu a popis
3. Online prodej Vašeho zboží a slevových voucherů.
4. Reklama na portále
5. Registrace
6. Administrace profilu
7. Ceník služeb
8. Platby a platební způsoby na portále
9. Kontakt na provozovatele
10. Inzerce ZDARMA

 

 


Jak to funguje

Jak tento portál funguje?

Vážení obchodní přátelé, nejprve nám dovolte Vás přivítat na této obchodní platformě, a děkujeme za Váš zájem dozvědět se více o našich službách.

Tento portál je uživatelsky jednoduchá automatizovaná online obchodní a marketingová platforma, která slouží registrovaným uživatelům k maximální propagaci své společnosti v profilu včetně aktuální nabídky zboží a služeb, událostí, článků a také případným pracovním nabídkám. Díky velkému množství informací o registrovaném podnikateli a jeho aktuální nabídce, získá běžný uživatel kvalitní informace, na jejichž základě se může rozhodnout k pořízení zboží či služeb přímo od daného dodavatele.

Dále také poskytujeme INZERCI ZDARMA pro všechny uživatele včetně mnoha dalších online obchodních a marketingových služeb.


Služby portálu a jejich popis

Firemní profilPoptávkySlevové voucheryProduktyNabídka práceKatalog služebČlánkyUdálostiInzerce Mailing Události Registrace

 


Katalog firem

Katalog firem a dodavatelů nejen z Vašeho okolí členěný dle kategorii. Najít spolehlivého dodavatele nebylo nikdy jednodužší. Naleznete zde informace o společnosti, kontaktní údaje a aktuální kompletní nabídku.
Hledáte dodavatele? Prohlédněte si záložku firmy v horním menu a vyhledejte si dodavate  dle Vašich požadavků.

Poptávky

Služba Poptávky nabízí zadání obchodní poptávky ZDARMA pro všechny. Hledáte pro nejlepšího dodavatele na pořízení nového zboží či služby a nevíte koho oslovit? Prohlédněte si záložku firem a dodavatelů, nebo si rovnou zadejte vlastní poptávku, kterou oslovíte stovky dodavatelů v poptávané kategorii v jeden okamžik. 

Katalog produktů

Cokoliv je možné vyrobit, naleznete v produktech na portálech B2C. Katalog zboží a produktů je na portále členěný dle kategorií. Hledáte produkty přímo od dodavatele? Prohlédněte si záložku produkty v horním menu a vyberte si zboží z katalogu, které si můžete případně rovnou objednat a zakoupit.

Katalog slevových voucherů

Katalog slevových voucherů je na portále členěný dle kategorií. Hledáte nejvýhodnější slevové vouchry od dodavatelů ve Vašem okolí? Prohlédněte si záložku vouchery v horním menu a vyberte si slevové vouchery z katalogu, kde si také můžete rovnou objednat a zakoupit.

Katalog služeb

Potřebujete nový web, uklidit kancelář, nebo proškolit své zaměstnance a hledáte kvalitního dodavatele služeb? Katalog služeb je přehledně rozčleněn. Prohlédněte si záložku služby v horním menu a vyberte si z katalogu službu dle Vašich požadavků, kterou si můžete případně také rovnou objednat u dodavatelské firmy.

Události

V záložce události se na portále dozvíte, co se aktuálně děje, kde se můžete pobavit, případně výhodně nakoupit, nebo něco zajímavého dozvědět. Nevíte co podniknout ve volném čase? Prohlédněte si záložku události v horním menu a prohlédněte si aktuální události členěny dle kategorií.

Články a novinky

Novinky a informace o firmách a jejich aktuálním dění. Chcete propagovat Váš nový výrobek, který zatím nikdo nenabízí? Vytvořte si vlastní článek. Chcete se dozvědět něco nového ze světa businessu?Prohlédněte si záložku články v horním menu, kde naleznete aktuální články a informace podle toho co Vás zajímá. Články jsou přehledně členěny dle kategorií.

Nabídkya poptávky práce

Nabíráte nové zaměstnance nebo naopak hledáte lepší práci nebo brigádu? Navštivte záložku práce na portále a prohlédněte si aktuální nabídky a poptávky práce registrovaných zaměstnavatelů a obchodních partnerů portálu B2C.

Inzerce ZDARMA

Máte něco na prodej či výměnu. Chcete se dozvědět zda to co hledáte neprodává někdo v okolí? Prohlédněte si záložku inzerce v horním menu a aktuální inzeráty členěné dle kategorií, kde si také můžete podat inzerát zdarma.

Mailing

Oslovte jednoduše své okolí rozesláním newsletteru s Vaší aktuální nabídkou. Nabízíme jednoduché prostředí, kde si Premium uživatelé mohou posílat své reklamní emaily.

Reklama

Reklamní bannery na portále, propagace loga včetně profilu, topování a mnoho dalších reklamních služeb B2C. Oslovte jednoduše své okolí rozesláním newsletteru s Vaší aktuální nabídkou. Nabízíme jednoduché prostředí, kde si Premium uživatelé mohou posílat své reklamní emaily.

 


Online prodej Vašeho zboží a slevových voucherů

Každý registrovaný podnikatel má možnost prodávat své zboží a slevové vouchery prostřednictvím portálů B2C. Jednotlivé produkty a slevové vouchery jednoduše přidáváte a spravujete ve svém profilu.

Platby za zboží a slevové vouchery: Veškeré platby za zboží a slevové vouchery inkasuje přímo prodávající.

Všechny objednávky Vám chodí na email a naleznete je také ve svém profilu. Každou objednávku, kterou chcete realizovat musíte akceptovat. Akceptací objednávky zároveň potvrdíte objednateli, že máte zboží skladem a případně si také můžete domluvit individuální prodejní cenu zboží.

 


Reklama na portále

Využívejte aktivně online obchodní nástroje a propagujte svoji aktuální nabídku na internetu za účelem zvýšení povědomí o Vaší firmě

Příliv nových zákazníků a zvýšení objemu prodeje máte ve svých rukou pomocí reklamních kampaní na portálech B2C.

Zobrazení a propagace Vašeho LOGA v záhlaví portálu včetně prolinku do Vašeho obchodního profilu (POPLATEK 40 CZK). 
Zobrazení reklamních bannerů na úvodní stránce obchodního portálu včetně prolinku do Vašeho obchodního profilu (POPLATEK dle pozice banneru od 200 CZK).
Topování Vašeho profilu včetně aktuální nabídky - první pozice na úvodní stránce obchodního portálu včetně první pozice Vaší aktuální nabídky produktů, voucherů atd (POPLATEK jednorázově 100 CZK).
Rozesílání reklamních emailů - Pro PREMIUM uživatele vytvoříme zdarma profil na partnerském webu, kde dostanete kód a můžete rozesílat své reklamní kampaně na 20000 emailů (Můžete si také dokupovat množství emailů JIŽ OD 1490 CZK / 20000 emailů) .


Registrace

Jste podnikatel, firma či živnostník? Registrací získáte obchodní nástroje k uveřejnění Vaší aktuální nabídky za účelem získání nových zákazníků a maximální propagace Vaší společnosti. 
ŘAZENÍ FIREM A NABÍDKY NA PORTÁLE JE DLE ZVOLENÉHO BALÍČKU SLUŽEB, PREMIUM UŽIVATELÉ JSOU VYOBRAZENI NEJDŘÍVE. 

Během registrace si zvolíte druh registračního balíčku, podle služeb, které preferujete. Po vyplnění a odeslání registračního formuláře, budete vyzváni k zaplacení registračního balíčku a po jeho zaplacení Vám přijde potvrzení aktivace profilu na  emailovou adresu, včetně dokladu za platbu.

MEZINÁRODNÍ OBCHODNÍ PROFIL NA PORTÁLECH B2C - Dejte vědět světu, že Vaše firma existuje
PROPAGACE VAŠÍ NABÍDKY ZBOŽÍ A SLUŽEB - Propagujte Vaše jednotlivé produkty a služby, 
ONLINE PRODEJ VAŠEHO ZBOŽÍ A SLEVOVÝCH VOUCHERŮ – Prodávejte zboží a slevové vouchery online,
PROPAGACE VAŠÍ AKTUÁLNÍ NABÍDKY SLEV - Propagujte Vaše zlevněné produkty a služby,
PŘÍSTUP DO POPTÁVEK - Nabídněte své služby a produkty poptávajícím,
PRACOVNÍ NABÍDKY – Oslovte a najděte si kvalitní zaměstnance,
PROPAGACE ČLÁNKŮ - Informujte o své společnosti, zboží a službách vydáváním PR článků,
PROPAGACE UDÁLOSTÍ – Informujte a pozvěte uživatele na Vámi pořádané události,
ROČNÍ MEZINÁRODNÍ CERTIFIKÁT – Certifikát na zeď do Vaší kanceláře,  
REKLAMNÍ KAMPANĚ – Propagace loga, reklamní bannery, reklamních emaily, topování profilu a další


Balíček START - Registrace zdarma

Pro soukromé inzerenty jsme připravili balíček START, který je ZDARMA. Jestliže je vyhlášena akce a podnikatel si zvolí tento balíček, získá firemní zápis ZDARMA také. Může si tak vyzkoušet administraci profilu a propagovat ZDARMA svoji společnost. Registrovaný podnikatel s tímto balíčkem START nemá přístup do tržních poptávek a nemůže také propagovat produkty, služby, události, nabídky práce a nemůže také vydávat články.

Nabízíme Vám efektivní jednoduchý online prodejní nástroj, kdy veškeré Vaše produkty zadané do systému budou automaticky propagovány na Googlu, a také si Vaše produkty může kdokoliv zakoupit online 24/7. Prodávejte a propagujte s námi. Poplatek za zprostředkování prodeje je 5-10%. Objednávky k ověření jsou automaticky zasílány na Váš email.

Obchodní portály B2C nabízejí kompletní sortiment online obchodních nástrojů v jednom.  Získáte efektivní nástroje k propagaci Vaší aktuální obchodní nabídky, oslovení potencionálních zákazníků formou reklamních kampaní a online prodeje Vašeho zboží.

Zařaďte svoji společnost mezi firmy b2c, registrací si vytvoříte mezinárodní obchodní profil a propagací Vaší aktuální nabídky zvýšíte povědomí o své společnosti.

Chcete mít přístup k aktuálním poptávkám na trhu za nejnižší ceny v ČR ale také v rámci celé EU? Potřebujete disponovat efektivními nástroji k uveřejňování a prodeje Vaší aktuální nabídky zboží, služeb, slevových voucherů, událostí atd.? Chcete nejlevněji masově propagovat svoji firmu s užitím online reklamní kampaní? Mějte všechny tyto nástroje dostupné 24/7 ve svém profilu.....

Tak neváhejte a registrujte svoji firmu


Administrace profilu

 

Na základě Vaší registrace a Vašich přihlašovacích údajů Vám bude vytvořen online obchodní profil společnosti, do kterého můžete kdykoliv po přihlášení vstupovat a editovat obsah.

Upozornění: Veškerý obsah uveřejněný podnikatelem není nijak ze strany provozovatele korekturován, je tedy potřeba dbáti zvýšené opatrnosti a vyhnout se chybám v textu či překlepům. Dbejte prosím na aktuálnost informací a Vaší stávající nabídky.

Ve svém profilu můžete libovolně užívat všechny služby portálu dle Vašeho zvoleného registračního balíčku včetně reklamních kampaní, které jsou placeny jednorázově při využití. 


Ceník registrace a služeb

Roční balíčky služeb:

START roční balíček pro soukromé inzerenty ZDARMA
BASIC základní roční balíček služeb bez přístupu do poptávek 299,- CZK
STANDARD běžný roční balíček služeb s přístupem do poptávek 4990,- CZK
PREMIUM doporučený roční balíček všech služeb včetně premium pozicí na portále  99990,- CZK

Ostatní reklamní služby portálu:

Zobrazení loga v reklamní liště jednorázově 40,- CZK
Topování profilu a aktuální nabídky jednorázově 100,- CZK
Topování inzerce jednorázově 50,- CZK
Zvýraznění inzerátu, produktu, voucheru jednorázově 40,- CZK
Zobrazení Vaše reklamní banneru na 7 dní od 200,- CZK 


Platební způsoby na portále

Platební způsoby, které přijímáme za objednané obchodní služby portálu a registrační balíčky na portále: 

Paypal  Bankovní převodVložení na účet

Platby za nakoupené zboží a slevové vouchery platíte přímo prodávajícím dle jejich definovaných a akceptovaných platebních metod.


Kontakt na administrátora

Kontaktovat provozovatele portálu se svým dotazem můžete několika způsoby.
Přednostně 
kontaktovat provozovatele portálu může každý registrovaný podnikatel kdykoliv odesláním autorizovaného požadavku ze svého profilu.
Dále také můžete využít kontaktní formulář v záložce kontakty, nebo můžete využít online chat na stránkách portálu.

Veškerá komunikace probíhá elektronickou formou z důvodu snadného uchování dat.

Děkujeme a těšíme se na naši spolupráci

Jak to funguje ?

Zajímají Vás naše služby? Vyplňte email a obdržíte návod ve formátu pdf.

czechb2c last view
NDM5ZWJm